Úvod > Novinky > Novinky 2008-2009 > Memoriál Zuzany Krejčové

Memoriál Zuzany Krejčové

Ve čtvrtek 30.04.2009 se hrstka vybraných sešla ráno na vlakovém nádraží. Cílem cesty byl Městský stadion v Liberci. Konkrétně prestižní atletická soutěž štafet na 4x400m a 2x800...

Poté, co jsme dorazili na místo, jsme se lehce rozklusali a závody mohly začít.

První běžela prima (složení Němečková, Petrželová, Dědeček, Dvořák), která doběhla na druhém místě a jakoby tak předznamenala úspěch naší výpravy.

Sekunda - 1. místo ( Vélová, Höferová, Hušek, Valter)

Tercie - 1.místo (Řehořová, Bílková, Král, Tichý)

Kvarta - 4.místo ( Würzová, Tilňáková, Kozlovský, Forys).

Následně závod pokračoval štafetou starších chlapců - 2.místo ( Mourek, Žitný, Pulíček, Spura). Tyto všechny štafety běžely 4x400m, Pak se běžel závod dívek, ve kterém jsme bohužel neměli zastoupení, což se nakonec ukázalo jako důležité pro celkové pořadí. Nakonec byl na pořadu závod 2x800, ve kterém zvítězila naše štafeta ( Zelenková, Šeberka) rozdílem třídy. Naše Gymnázium skončilo v konečném pořadí 3., což je výborný výsledek, poněvadž jsme neměli obsazené všechny závody. Celou akci bych hodnotil jako vydařenou, a to jak po sportovní stránce, tak i po té kulturní. Určitě jsme neudělali našemu gymnáziu ostudu.

Autor: Dominik Tichý
Datum: 06.05.2009

Google-Translate-Czech to English Google-Translate-Czech to German Google-Translate-Czech to French Google-Translate-Czech to Italian Google-Translate-Czech to Russian Google-Translate-Czech to Russian