Úvod > Novinky > Novinky 2016-2017 > Elizabeth Ungermanová je mistryní ČR v časovce jednotlivců

Elizabeth Ungermanová je mistryní ČR v časovce jednotlivců

Fotogalerie ke článku >>

Výraznou stopu zanechali na společném Mistrovství Slovenské a České republiky v silniční cyklistice závodníci KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s., kteří jsou zároveň studenty Gymnázia Dr. Antona Randy.

Elizabeth Ungermanová zvítězila v kategorii juniorek v disciplíně časovka jednotlivců. Na trati v okolí slovenského města Žiar nad Hronom si poradila se všemi soupeřkami a získala svůj první individuální mistrovský titul. Druhá jablonecká závodnice, Tereza Švihálková, obsadila 7. příčku.

V kategorii žen zvítězila odchovankyně KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou Nikola Nosková, která v současné době hájí barvy týmu Bepink Cogeas. Jediná zástupkyně jablonecké cyklistiky při neúčasti Pavly Havlíkové Nikola Bajgerová vybojovala 9. místo.

V kategorii juniorů nejlepší z jabloneckých závodníků Štěpán Stloukal obsadil 6. místo, Tomáš Jakoubek skončil 14. a Martin Čech 26.

Mistrovství České republiky pokračuje v sobotu 24.6.2017 silničními závody s hromadným startem.

Autor: Miloš Vrána
Datum: 24.06.2017

Fotogalerie - Elizabeth Ungermanová

Google-Translate-Czech to English Google-Translate-Czech to German Google-Translate-Czech to French Google-Translate-Czech to Italian Google-Translate-Czech to Russian Google-Translate-Czech to Russian