Úvod > Sport > Volejbal dívek

Volejbal dívek

Volejbal dívek je na sportovním gymnáziu zařazen od roku 2003 jako kmenový sport. Volejbal je tradiční míčový sport, který je zařazen také do olympijského programu. V posledním desetiletí prožívá boom jak v halové, tak také v beachové podobě, která se stala jakýmsi moderním tenisem. Spolupráce mezi Sportovním gymnáziem a VK TU Liberec je na velmi dobré úrovni. Hráčky SG se staly v průběhu několika sezon klíčovými pro rozvoj klubu, ketrý působí od roku 1996 v nejvyšších soutěžích ČR, Extralize žen a Extralize juniorek.

Trenéři:

Vedoucí trenér SG volejbal Luboš Bednář je hlavním trenérem reprezentačního družstva kadetek České republiky, je také členem metodické komise při ČVS. Je také členem volejbalové akademie, která působí pod záštitou reprezentačního trenéra mužů Zdeňka Haníka.

Pracovní plán je podmíněn účastí hráček v soutěžích ČVS , výcvikový tábor hráček SG proběhne na konci května 2009. Hráčky SG působí letos v soutěžích Extraliga ženy a Extraliga juniorky a 1. Liga juniorky. Vše pod hlavičkou VK TU Liberec.

V letošní sezóně hrajeme soutěž 1. ligu juniorek - skupina D viz podrobnosti na webu www.cvf.cz na liště vis 

Skupina D má 6 týmů: 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 
Sokol Nové Veselí 
Zikuda  Turnov 
Sport klub Náchod 
Sokol Pardubice 
Slavia Hradec Králové 
Zatím odehráno 6 kol soutěže. 
Tento víkend hrajeme v neděli 2 domácí zápasy 7. a 8. kola proti týmu Zikuda Turnov. 
Odehrané zápasy a výsledky: 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Slavia Hradec Králové 0 - 3 a 2 - 3 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Sport klub Náchod  3 - 0 a 3 - 0 
Sokol Nové Veselí - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou  2 - 3 a 3 - 0 
Po základní části - 20 zápasů v 10 termínech, hraje se systémem 2 utkání - postoupí první 3  týmy do skupiny hrající o postup a týmy na 4 - 6 místě do skupiny o záchranu. Hraje se v 6 skupinách po 6 týmech. 

Liga juniorky D

Zápasy 7. a 8. kola základní části ligy juniorek přinesly v neděli na MH v Jablonci nad Nisou 2 souboje s týmem Zikuda Turnov.

Zobrazit celý článek

Prvá vítězství v letošním ročníku extraligy juniorek 2012/2013

Zápasy dne 14.10.2012 se zapsaly jako první vítězné v letošním ročníku extraligy juniorek

Zobrazit celý článek

Dvě vítězství na závěr základní části 1. ligy juniorek v Mělníce

Závěrečné dva zápasy 1. ligy juniorek sehrál náš tým na palubovce EMĚ Mělník.

Zobrazit celý článek

13. a 14. kolo 1.ligy juniorek

Zobrazit celý článek

Společné fotografie

Naše volejbalistky a studentky SG v Jablonci nad Nisou využily fotografické schopnosti Vládi Zajíčka a zde je  malá ochutnávka tři skupinových fotografií.

Zobrazit celý článek

Zápasy 9. a 10.kola 1. ligy juniorek

Zápasy s Mělníkem uzavřely polovinu základní části soutěže 1. Ligy juniorek.

Zobrazit celý článek

Dvě cenná vítězství v 1. lize juniorek v Náchodě

Po středeční herní přípravě s Olympem Praha, vedoucím týmem extraligy juniorek – porážka 1 – 3 na sety na jeho hale v Přípotoční ulici v Praze, jsme v sobotu 5. Listopadu sehráli 2 zápasy s týmem Náchoda na jeho palubovce. Tým Náchoda minulou sezónu 1. národní ligu vyhrál a postoupil do kvalifikace o postup do extraligy juniorek.

Zobrazit celý článek

Příprava volejbalistek vrcholí

Finišuje příprava ligových juniorek TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou, v týmu je v letošním roce 13 studentek SG Jablonec nad Nisou......

Zobrazit celý článek

Google-Translate-Czech to English Google-Translate-Czech to German Google-Translate-Czech to French Google-Translate-Czech to Italian Google-Translate-Czech to Russian Google-Translate-Czech to Russian