Úvod > Studium > Obory vzdělávání

Obory vzdělávání

Třídy v jednotlivých oborech

 

Struktura školy ve školním roce

Ve škole pracuje 36 kmenových učitelů a sportovní přípravu zajišťuje 14 kvalifikovaných trenérů.

Vedle 16 kmenových učeben disponuje škola 22 odbornými učebnami (biologie, chemie, laboratoř chemie, fyzika, laboratoř fyziky, zeměpis, dějepis, 2 učebny výpočetní techniky, hudební výchova, 3 učebny anglického jazyka, 2 učebny německého jazyka, učebna francouzského jazyka, 2 učebny výtvarné výchovy, 2 tělocvičny, 2 multimediální učebny s interaktivní tabulí). Škola je dále vybavena dvěma posilovnami a školní knihovnou s internetem. Volný přístup k internetu je možný ve studovně i mimo vyučování. V areálu školy je k dispozici školní jídelna, ordinace praktické lékařky, ale i speciální výtah umožňující pohyb po škole handicapovaným osobám. Pro dopravu studentů na školních akcích je možné využívat 2 školní mikrobusy. V září 2007 bylo do provozu uvedeno venkovní víceúčelové hřiště.

Čtyřleté sportovní studium

Posláním sportovního gymnázia je vytvářet podmínky pro skloubení gymnaziálního studia s náročnou sportovní přípravou, a umožnit tak vrcholový trénink ve zvoleném sportu.

Zobrazit celý článek

Čtyřleté studium (nesportovní)

Studium je koncipováno jako příprava ke studiu na jakémkoli typu vysoké školy.

Zobrazit celý článek

Osmileté studium (nesportovní)

Osmileté studium je koncipováno jako příprava ke studiu na jakémkoli typu VŠ.

Zobrazit celý článek

Google-Translate-Czech to English Google-Translate-Czech to German Google-Translate-Czech to French Google-Translate-Czech to Italian Google-Translate-Czech to Russian Google-Translate-Czech to Russian